GÖNDEREBİLECEĞİNİZ YERLER

Sitemizde hizmetinize sunulmuş ürünlerimiz Ankara içinde mağazamızdan,Ankara dışındaki siparişleriniz ise interflora üyesi anlaşmalı çiçekçiler vasıtasıyla gönderilmektedir.Yurt dışı siparişlerinizde ise interflora genel merkezi aracılık etmektedir.

TESLİM SAATLERİ

Firmamızda 09:00-21:00 saatleri arasında teslimatlar ücretsiz olup bu saatler dışında gönderilecek olan yerlere göre ek ücret talep edilecektir.

TESLİM SÜRELERİ

16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde teslim edilmektedir.Özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle siparişleriniz bir gün önceden verilmesi durumunda istenilen günün öğle vaktine kadar teslim edilir. Ankara dışı siparişleriniz şehir merkezine çok uzak değilse veriliş anından itibaren 3 saat içinde teslim edilir.Düğün,cenaze,nikah gibi saatli siparişlerinizin vaktinde teslim edilebilmesi için 5 saat öncesinden firmamıza ulaşması gerekmektedir. Not:Çiçeklerin teslimatında hava şartları,kazalar ve benzeri doğa üstü durumlar olumsuz anlamda istisna yaratabilir.

ADRESTE BULUNMAYAN ALICI

1. Şehirlerin niteliğine göre bazı yerlerde kapıcıya,komşuya,iş arkadaşına,güvenlik elemanına teslim edilmektedir.Özel durumlarda çiçek mağazamıza getirilir ve tekrar götürülür.
2. Eğer adres firma mağazamız yakınlarında ise çiçek geri getirilir,sonra tekrar götürülür.
3. Bazı hastane,askeri bölgeler,okullar ve iş yerlerinde teslimatlar kapıdaki görevliye yapılmaktadır.

TAZELİK

Günlük mezat alışlarımızdan dolayı tüm ürünlerimiz firmamızın tazelik garantisindedir.Ancak mevsimsel ve lojistik nedenlerden dolayı aynı kalitede değişik ürün kullanma hakkı saklıdır.

ÖZEL GÜNLER TESLİMAT BİLGİLERİ

Özel günlerde sipariş yoğunluğu nedeniyle gecikmeler söz konusu olmaktadır.Elimizde olmayan bu nedenlerden dolayı siz müşterilerimizin anlayışla karşılmanızı rica ederiz.

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL ŞARTLARI

Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Siparişlerinizi yapılmadan ve yola çıkmadan iptal edebilirsiniz.